Míša a Jirka – svatební video

Na většině svateb jsem buď jako fotograf, nebo jako host, v případě Martinovi svatby i dokonce jako svědek. Zrovna on mě ale přesvědčil, že svůj talent a techniku můžu využít nejenom k focení, ale i k natáčení. A jak jinak si zažít natáčení svatby než tím, že mi dal do ruky kameru, vysvětlil pár základních věcí a rovnou „hodil do vody“. No a tak jsem natáčel svoje první svatební video.

A tak jsem 5.srpna ráno vzal všechno své nádobíčko a vyrazil na svatbu Míši a Martina. Oni dva jsou skoro ideálním případem toho, jak má mladý, krásný a zamilovaný pár vypadat, a tak i celá jejich svatba měla neskutečně příjemnou atmosféru. Měli jsme celkem obavy z obřadu ve dvě hodiny, hlavně kvůli ostrému světlu, ale ty se nenaplnily a naopak se plnily naše paměťové karty krásnými záběry. Svatba to byla skutečně krásná, ve venkovském stylu, na statku, s velmi přátelskou a milou atmosférou a novomanželům Malinovým na ní vyšlo snad všechno co mohlo. Přejeme hodně štěstí do společného života!

Pokud by jste chtěli video i z Vaší svatby, podívejte se k Martinovi na web www.biros.cz a rovnou mu napiště! Jeho kalendář na další rok se pomalu ale jistě plní!